telefon : 666 381 530

Czekolada

Czekolada to najważniejszy komponent całej fontanny czekoladowej. Dlatego ważne jest, aby nie tylko na kaskadach prezentowała się ona w sposób przyciągający wzrok gości, ale też byśmy smakując jej, przenosili się do rajskich ogrodów naszego podniebienia. Taką czekoladą jest belgijska czekolada firmy Callebaut przeznaczona do fontann, którą w naszej ofercie możecie Państwo wybierać spośród wielu smaków i barw.

Naszym Klientom proponujemy produkty sprawdzone, z najwyższej półki. Callebaut w swojej ofercie posiada wiele receptur czekolad standardowych oraz aromatyzowanych. Każda z tych receptur opatrzona jest gwarancją jakości Callebaut, a smak i jakość Callebaut są wartościami stałymi w każdym czasie.

Czekolady Callebaut w ofercie STANDARD

W ofercie STANDARD w cenie wynajmu fontanny znajduje się jedna z trzech, najczęściej wybieranych, czekolad Callebaut. Są to czekolada mleczna, czekolada deserowa oraz czekolada biała. Każda z tych czekolad posiada stu procentową jakość Callebaut, a swój wysoki stopień płynności zawdzięcza masłu kakaowemu, w którego bogactwo obfituje. Czekolady te dostępne są w kilku odmianach, od kremowych do wyrafinowanych. Czekolada biała aromatyzowana jest naturalną wanilią Bourbon.

Czekolady Callebaut w ofercie PREMIUM

Oferta PREMIUM obejmuje czekolady kolorowe, aromatyzowane oraz czekoladę bez cukru. Wybór czekolady z tej oferty wiąże się z dodatkową opłatą za każdy kilogram wybranej czekolady.

Ze względu na zainteresowanie niektórych Klientów czekoladami bez cukru, wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom Państwa i proponujemy czekoladę mleczną, deserową lub białą, w których cukier zastąpiony jest słodzikiem.

Wśród czekolad kolorowych-aromatyzowanych Callebaut proponujemy następujące:

Przed wyborem czekolady, klientom organizującym imprezę w Świnoujściu i okolicach, proponujemy degustację wybranych smaków.