telefon : 666 381 530

Fontanny czekoladowe

Planujecie imprezę i jesteście w trakcie wyboru atrakcji, które znajdą się na Waszym weselu, kinderbalu lub przyjęciu biznesowym? Zastanawiacie się, czy warto iść w ostatni trend, jakim jest czekoladowa fontanna? Nie ryzykujcie, ale upewnijcie się, że fontanna czekoladowa to jedna z najlepszych inwestycji podczas organizacji uroczystości.

Skąd fontanna czekoladowa pochodzi, czyli nieco historii…

Pomysłodawcą i pierwszym konstruktorem czekoladowej fontanny był Ben Brisman, który bez sukcesu próbował ją spopularyzować w 1991 roku z pomocą kanadyjskiej firmy Design & Realisation. Prawdziwy awans fontannom czekoladowym przyniosły jednak amerykańskie restauracje i hotele, w których płynna czekolada święciła tryumfy dzięki Jayowi Harlenowi. Dziś, nie tylko w Ameryce, ale również w Europie, niemal w każdej wykwintnej chocolaterii czekoladowa fontanna jest produktem najbardziej pożądanym i dostępnym w wielu odmianach smakowych oryginalnej czekolady belgijskiej.

Fontannie czekolady trudno się oprzeć…

Również w Świnoujściu i Międzyzdrojach, dzięki naszej firmie, czekoladowe fontanny dostępne są od kilku lat i największym zainteresowaniem cieszą się przede wszystkim na weselach, kinderbalach oraz tzw. firmówkach. Okazuje się, że płynna czekolada i możliwość maczania w niej swoich ulubionych owoców czy słodyczy, przyciąga nie tylko dzieci czy weselników, ale również korzystnie wpływa na relacje biznesowe, integrując pracowników czy kontrahentów.

Czekolada najlepszą atrakcją

Fontanna czekolady jest jednym z obiektów pożądań na każdej uroczystości. Z jednej strony kusi swoim wyglądem i aromatem, z drugiej właściwościami samej czekolady, którą już w starożytności nazywano „napojem bogów”. Spraw swoim gościom tę przyjemność, a z pewnością z niej skorzystają, racząc się niczym bogowie znakomitym smakiem świeżych przekąsek, maczanych w oryginalnej belgijskiej czekoladzie.