telefon : 666 381 530

Współpraca

Jesteśmy firmą działającą na terenie Świnoujścia i Międzyzdrojów. Zajmujemy się fachowym doradztwem oraz wynajmem profesjonalnych fontann czekoladowych. Świadczymy usługi na najwyższym poziomie, które często są gwarancją udanej rozrywki i udanej atrakcji na uroczystościach, takich jak: wesela, poprawiny, bale karnawałowe, chrzciny, komunie, urodziny, wieczory panieńskie i kawalerskie, studniówki, imprezy integracyjne, eventy biznesowe, szkolenia, targi, pokazy, biennale i inne.

Podejmiemy współpracę

Do stałej współpracy przy organizacji wszelkiego typu przyjęć, imprez i uroczystości zapraszamy firmy eventowe, restauracje, hotele oraz domy weselne ze Świnoujścia i Międzyzdrojów, które na co dzień zajmują się organizowaniem różnych wydarzeń. Firmom tym proponujemy stałą współpracą z możliwością ustalenia korzystnych rabatów oraz wynegocjowania indywidualnych stawek cenowych.

Do współpracy zapraszamy również hurtownie owocowe, hurtownie spożywcze, cukiernie i ciastkarnie.

Zainwestuj w pewny zysk

Jako profesjonaliści zapewniamy stu procentowe zadowolenie klientów z atrakcji, jaką jest fontanna czekoladowa. Satysfakcja uczestników i organizatorów imprezy jest naszą dewizą i celem. Dysponujemy, z dostępnych obecnie na rynku, najwyższej klasy sprzętem. Nasze fontanny wykonane są ze stali nierdzewnej z dbałością o każdy szczegół, precyzyjnie wykończone idealnie eksponują spływającą kaskadami czekoladę. Naszym Klientom proponujemy prawdziwą czekoladę belgijską, wśród której można wybierać ze względu na smak, barwę czy zawartość cukru. Serwujemy owoce najlepszego gatunku, zawsze świeże, soczyste i o odpowiedniej twardości. Do sukcesów naszej firmy zaliczamy grono zadowolonych Klientów, a nasze doświadczenie przekładamy na ulepszanie aranżacji czekoladowej fontanny.