telefon : 666 381 530

Wynajem fontann

Oferujemy wynajem fontann czekoladowych na terenie Świnoujścia i Międzyzdrojów. Wynajmując fontannę czekoladową, należy uwzględnić przede wszystkim liczbę gości oraz ich preferencje dotyczące przekąsek i smaku czekolady. Od liczby gości zależy wielkość fontanny, czyli liczba kaskad oraz ilość płynnej czekolady, której potrzebujemy dla konkretnej liczby osób. Nasza firma posiada dwie profesjonalne fontanny czekoladowe:

Do wyeksponowania fontanny proponujemy piękny podest, podświetlany kolorowym systemem LED, który doda uroku tej słodkiej atrakcji.

Opcja bez obsługi

W cenie tej opcji zawarta jest fontanna oraz wybrana przez Państwa czekolada (zob. Czekolada belgijska).

Wybierając wynajem fontanny bez obsługi decydujecie się również na samodzielne przygotowanie przekąsek oraz zorganizowanie osoby, która przez całą imprezę będzie czuwała, aby fontanna działała prawidłowa. Czekoladową fontannę bardzo łatwo można zapchać, dlatego ważne jest, żeby osoba przydzielona do jej obsługi wiedziała, co robić, kiedy do tego dojdzie. Taka osoba konieczna będzie również do uzupełniania przekąsek, które cieszą się największym powodzeniem oraz szczególnie do krojenia na bieżąco owoców, które szybko czernieją, jak np. banany. Informację o tym, jakie owoce i ciastka dozwolone są przy fontannie czekoladowej, znajdziecie w zakładce: Dodatki do fontann.

Opcja z obsługą

W cenie tej opcji zawarte są: wynajem fontanny, wybór czekolady, przygotowanie przekąsek i pełna obsługa. Cena uzależniona jest od ilości i rodzaju wybranej przez Państwa czekolady (zob. Czekolada belgijska).

Nasi pracownicy to osoby posiadające kwalifikacje niezbędne do obsługi każdego rodzaju imprez. Profesjonalnie zajmą się fontanną i zadbają o wygląd całego jej otoczenia. Jeśli Twoja uroczystość odbywać się będzie w Świnoujściu bądź Międzyzdrojach, gwarantujemy dojazd na miejsce imprezy gratis.